Yükleniyor...

Kocaeli’nin Gözde Sağlık Tesisi: Gölcük Diyaliz Merkezi


Kocaeli’nin Gözde Sağlık Tesisi: Gölcük Diyaliz Merkezi

Sitemizin blog bölümünde elimizden geldiğince siz kıymetli hastalarımızla ve böbrek rahatsızlığı çeken tüm ziyaretçilerimizle pratik bilgiler paylaşmaya ve elimizden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz. Fakat bugün müsade ederseniz biraz kendimizden bahsedelim.

Uzun yıllar Değirmendere’deki binamızda hizmet verdikten sonra, 2018 yılından itibaren Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi ve Gölcük Medar Hastanesi’ne komşu bir konumda (5 dakika) kendi binamıza geçtik. 32 Adet Hemodiyaliz cihazımızla, günde 3 seans ve haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz. 4 Adet servis aracımız, hastalarımızın ulaşımını sağlarken, başta tecrübeli uzman doktorlarımız olmak üzere, tüm sağlık personelimiz ve yardımcı personel, siz kıymetli hastalarımızın en rahat şekilde tedavilerini almaları için uğraşmaktadır.

Seans esnasında her hasta için özel T.V, wi-fi internet bağlantısı ve güncel basılı yayın hizmeti sunulmaktadır.

Gerek fiziki mekan, teknolojik imkanlar ve kalitemiz, gerekse hizmet standartlarımız anlamında bu sektörde iddialıyız. Tüm bu hizmetler için sosyal güvencesi olan hastalarımızdan ( SGK, Bağkur, Emekli Sandığı) hiçbir ek ücret talep etmiyoruz.

Siz de bizi daha yakından tanımak, tanışmak isterseniz, bir kahve içmeye bekleriz. İletişim adresi için tıklayın.

Sağlıklı günler.