Yükleniyor...

Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Diyaliz Merkezi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Özel Hastaneye 5 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır. Tüm kurumlar ile anlaşması olan diyaliz merkezimizde, tedavi gören hastalardan hiçbir ilave ücret alınmamakta olup, hastaların her ay periyodik olarak Uzman Hekim tarafından muayenesi gerçekleştirilmektedir. Kurumumuzda tedavi gören hastaların her ay düzenli olarak diyaliz yönetmeliğine uygun şekilde kan tahlilleri, 6 ayda bir AC grafi ve EKG çekimleri yapılmaktadır ve uzman hekim tarafından kontrolleri düzenli olarak sağlanmaktadır.

Gölcük Diyaliz Merkezi 1 uzman hekim, 2 diyaliz sertifikalı pratisyen hekim, 9 diyaliz sertifikalı hemşire ve diyaliz teknikeri, 4 yardımcı personel, 4 şoför, 1 muhasebe sorumlusu ve 1 sekreter ile sağlık hizmet vermektedir.

Kurumumuzda Fresenius 4008s ve Fresenius 4008b, Online 50 makine besleyecek kapasiteli su arıtma sistemi, 26 adet negatif makine, 1 adet HBS Ag pozitif makine ve 2 adet yedek makine ile hizmet vermekte olup, tüm cihazlarımızın periyodik bakım ve kontrolleri Diyaliz Yönetmeliğine uygun olarak düzenli yapılmaktadır. Diyaliz sarf malzemeleri tek kullanımlık olupmerkezimizde Re-use işlemi kesinlikle yapılmamaktadır.

Hemodiyaliz tedavisi gören hastaların kullandıkları tüm ilaçların raporları ve reçeteleri merkezimizdedüzenlenmektedir. Kurumumuzda tedavi gören ve organ nakli bekleyen hastalarımız için, organ nakli yapan hastanelere gerekli yönlendirmeler ve takip işlemleri kurumumuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kurumumuzda tedavi gören hastalara ve hasta yakınlarına merkezimizdeki tedavi süresinde yararlanabilecekleri çeşitli imkânlar sunulmuştur. Diyaliz merkezimizde ücretsiz Wi-Fi, kişiye özel TV, tüm güncel gazete ve dergi yayınları tedavileri süresince hastalarımız ve hasta yakınlarımızın kullanımına sunulmaktadır. Aynı zamanda merkezimizde tedavi gören hastalara, tedavileri süresince çeşitli yiyecek ve içecek ikramları da gerçekleşmekte olup, tüm konforları göz önünde tutularak profesyonel ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir. Kurumumuza ulaşmak için özel aracı bulunmayan hastalarımız için, lüks ve konforlu araçlarla kuruma bulundukları adresten alınarak ulaşmaları ve tedavi görmeleri sağlanmaktadır. Hastalarımız tedavi sonrasında aynı araç ile belirttikleri adreslere bırakılmaktadır.

Kurumumuzda haftanın 6 günü 3 seans hemodiyaliz tedavisi yapılmaktadır.
Seans saatleri 07.00-11.00, 11.30-15.30, 16.00-21.00 arasındadır.